שיווק ברשתות חברתיות

מגוון אפשרויות לשיווק ברשתות חברתיות

הקמה וניהול של קמפיין שיווק ברשתות חברתיות לשם חשיפה, קידום, מכירות וניהול קשרי לקוחות.

השירות שלנו יאפשר לך להגיע לקהל לקוחות רחב יותר ובכך לעודד מכירת מוצרים, חיזוק המותג והקניית זמינות ונגישות מכל מקום, בכל שעה ובכל פלטפורמה.

1

דף פייסבוק

בניית דף פייסבוק כבסיס לפעילות ברשתות חברתיות וניהול קשרי לקוחות.
2

ערוץ יו טיוב

הקמה וניהול של ערוץ יו טיוב לשם הגדלת החשיפה וקידום מוצרים.
3

חשבון טוויטר

ניהול חשבון טוויטר ופרסום עדכונים, מבצעים וחדשות מעניינות.
4

בלוגים

הקמת בלוגים וכתיבת תכנים לקידום ושיווק מוצרים, רעיונות וחדשות.

קווים מנחים בבניית קמפיינים לשיווק ברשתות חברתיות

איפיון מדויק

המומחים שלנו יכולים לאפיין את העסק שלך בתום שיחת איפיון מעמיקה אך קצרה. חשיבות האיפיון היא מירבית - שכן באמצעותה יהיו לנו הכלים הנכונים לעצב, לבנות ולנהל תוכניות שיווק אשר מותאמות לצרכים שהוגדרו.

עיצוב מקצועי

הצוות המקצועי שלנו כולל מעצבים מקצועיים אשר מיומנים בעיצוב נכון לרשתות חברתיות. אנו עובדים עם כלים מתקדמים אשר בכדי למקסם את יכולות החשיפה ככל שניתן ובאופן שהולם את תדמית העסק שלך.

התאמה למנועי חיפוש - SEO

קידום אתרים במנועי חיפוש הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר למשיכת גולשים חדשים. הרשתות החברתיות הן כלי אשר באמצעותו נוכל לייצר תכנים אשר הולמים את כללי ה- SEO ולהוביל לחשיפה מקסימאלית של העסק שלך.

שילוב מערכת ניהול תוכן

שיטת השיווק שלנו היא ייחודית מסוגה בעולם כיוון שהיא פותחה בשילוב עם מערכת ניהול תוכן מקצועית ודינאמית אשר ניתנת לגישה מכל מקום ודרך כל פלטפורמה. המערכת נחשבת למתקדמת מבחינה טכנולוגית ומציעה סל אפשרויות נרחב הכולל מעקב וניהול של הקמפיינים השונים!

מיעד נוסף על שיווק ברשתות חברתיות

למה כדאי לבצע דרכנו פעולות שיווק ברשתות חברתיות?

סל האפשרויות שאנו מציעים הם מהנרחבים בשוק כיוון שהם מבוססים על שילוב רשתות חברתיות וניהול יעיל וממוקד. צוות המומחים שלנו נחשב לחלוץ בתחום הרשתות החברתיות! לא מדובר בהקמת דפי תדמית יפים ומעוצבים, אלא בחשיבה יצירתית המבוססת על מחקרים ותוצאות בשטח.

באמצעות הצוות שלנו תוכל להגדיר יעדים ברורים ולהגיע לתוצאות.

היתרונות בשיווק ברשתות חברתיות

רשתות חברתיות מהוות משאבים חשובים לאנשים בעלי אינטרסים, מטרות וצרכים שונים. אנשים שגולשים ברשתות חברתיות יוצרים קבוצות משותפות להם אינטרסים משותפים וללא קשר למיקום הפיזי שלהם. היום, קיימות מגוון קהילות מקוונות ופלטפורמות אשר תומכות באינטראקציות הללו. פייסבוק, טוויטר ויו טיוב הם דוגמאות נפוצות. הפלטפורמות הללו מאפשרות תקשורת ואינטראקציה בין אישית אשר מתעצמת לאורך הזמן. חשוב לציין גם כי השימוש בפלטפורמות הללו הוא בדרך כלל בחינם, ועל כן הפופולאריות שלהן רק הולכות וגוברת.

בתור מפרסמים, עלינו להבחין ביתרונות הרבים הטמונים ברשתות חברתיות ולהביא לחשיפה מקסימאלית ואיכותית. באמצעות מומחים בתחום תוכלו לייצר קשרים חדשים, לחשוף מוצרים בפני קהל נאמן ולהביא לחשיפה מקסימאלית.


קבל הצעת מחיר!