ניוזלטר

שיווק ישיר באמצעות ניוזלטר

ניוזלטר היא הדרך היעילה והזולה ביותר לשיווק לקהל לקוחות רחב. מחקרים מראים כי 78% מחברות המשתמשות בשיווק באמצעות ניוזלטר וכ- 69% מצרכני ניוזלטר חושבים כי שליחת ניוזלטר היא אפקטיבית וברת השפעה.

כיצד נתון זה הינו משמעותי לגביך? ובכן, מתחרים שלך וכן מוצרים אשר נעשה בהם שימוש יום יומי משתמשים באסטרטגיית הניוזלטר כחלק ממערך השיווק שלהם. כמוהם, גם אתה יכול להתחיל לשווק באמצעות ניוזלטר ולהפוך לקוחות חדשים ללקוחות נאמנים וחוזרים אשר יכולים באופן משמעותי להביא לגידול בהכנסה הכוללת שלך.

קווים מנחים לשליחת ניוזלטר

איפיון מדויק

באמצעות המומחים שלנו נאפיין את העסק ואת קהל היעד שלך. חשיבות האיפיון היא כה מירבית כיוון שבאמצעותה נוכל לבנות ולעצב לך ניוזלטר משכנע ויעיל.

עיצוב מקצועי

צוות המעצבים שלנו הינו מנוסה ומשתמש בכלים מתקדמים לעיצוב, בהתאם למטרות שנקבעו. באמצעות עיצוב נכון והנאה לפעולה נוכל להוביל להעברת מסרים מיטבית.

התאמה למכשירים סלולאריים

שירות חדשני! אנו דוגלים בהתקדמות טכנולוגית, ולכן הקמפיינים שלנו כולם מעוצבים תוך התאמה מירבית למגוון מכשירים סלולאריים.

מערכת ניוזלטר מתקדמת

שירות הניוזלטר שלנו כולל מערכת מקצועית ודינאמית אשר מציעה מגוון אפשרויות לעריכה ושליחה של קמפיינים.

מאפייני עיקריים במערכת

מיעד נוסף על שליחת ניוזלטר

למה כדאי להשתמש בשירותי הניוזלטר שלנו?

החברה שלנו מספקת תשתית נוחה וידידותית לשליחת ניוזלטר. תהליך הקמת ניוזלטר הוא מהיר ביותר ואתה נדרש למלא מספר פרטים קצרים טרם שליחתו. תוכל כמובן גם לייצר סדרה של ניוזלטרים מבעוד מועד ולתזמן את שליחתם לתאריך עתידי. למערכת פונקציות כה מקיפות, כך שתוכל אף לחסוך בעלויות מעצב ולהשתמש בתבניות עיצוב הניוזלטר הקיימות.

מעבר לכך, אנו מספקים גם מגוון שירותים מקיפים הכוללים: עיצוב והקמת ניוזלטר ייחודי, כתיבת תכנים ייעודיים, שליחה וניהול של קמפיין ניוזלטר ועוד.

היתרונות בשליחת ניוזלטר

שליחת ניוזלטר ללקוחות היא דרך אפקטיבית ביותר לתקשורת עם לקוחות, מכיוון שדרכו ניתן לבסס את האמון בין הלקוח לחברה. מוכח כי לאחר שללקוח אמון בחברה קל יותר למכור לו מוצרים. למעשה, לא תצטרך לשכנע אותו לקנות מוצרים מאחר ואתה הופך למעין "חבר" שלו והוא יודע כי הניוזלטר שנשלח אליו הוא מחברה אמינה וקרוב לוודאי כך גם המוצרים המוצעים בו.

מעבר לתקשורת מול הלקוח, הניוזלטר הוא כלי מדיד. מערכת הניוזלטר של סטודיו אלה דניאלי כוללת צפייה בסטטיסטיקות ומאפשרת לך לעקוב אחר כמות הניוזלטרים שנפתחו, מה הקישורים שעליהם לחצו והאם הם בסופו של דבר הובילו לקנייה.

יתרון נוסף בשליחת ניוזלטר הוא העובדה כי מדובר בעלויות קטנות יחסית לקמפיינים בטלויזיה, ברדיו או בעיתונים. הנמענים ברשימת התפוצה שלך קרוב לוודאי מבצעים את הרישום לרישמה ביוזמתם, ולכן הם גם ייתחסו לניוזלטר ביתר תשומת לב ויתעניינו באשר יישלח אליהם, וזאת בניגוד לקמפיינים במדיות אחרות.


קבל הצעת מחיר!