דפי נחיתה

בניית דפי נחיתה

מחפש להמריא את העסק? מקדם בגוגל אך לא רואה תוצאות?

דפי נחיתה מהווים נקודת המוצא בינך לבין המרת גולש ללקוח שלך. באמצעות דפי נחיתה תוכל להוביל את הגולש להשגת מגוון מטרות: השארת פרטים, יצירת קשר ואף רכישה. החברה שלנו מספקת שירות תכנון ועיצוב דפי נחיתה מפתים ומושכים אשר באמצעותם תוכל להמיר את הגולש ללקוח ולקדם את העסק שלך.


בכדי להתאים דפי נחיתה למטרות העסק שלך עלינו לאפיין מספר דברים:


1. מטרת דף הנחיתה
2. קהל היעד אליו הוא פונה
3. אופי המוצרים
4. סוג הליד שברצונך לקבל


אחרי שנדע לאפיין את כל אלה, נוכל לגשת לפיתוח מתאים. דפי נחיתה אצלנו נבנים באמצעות מערכת ניהול תוכן אשר מטרתה לספק לך שליטה מלאה על התכנים והתמונות בכל דף ודף. מערכת ניהול התוכן שלנו היא ידידותית ביותר ותוכל ללמוד להשתמש בה תוך מספר דקות.

קווים מנחים בבניית דפי נחיתה

איפיון מדויק

המומחים שלנו יכולים לאפיין את העסק שלך בתום שיחת איפיון מעמיקה אך קצרה. חשיבות האיפיון היא מירבית - שכן באמצעותה יהיו לנו הכלים הנכונים לעצב ולבנות דפי נחיתה אשר ישרתו את מטרותיך.

עיצוב מקצועי

הצוות המקצועי שלנו כולל מעצבים מקצועיים אשר מיומנים בעיצוב דפי נחיתה תוך שימת דגש לתדמית שלך ולמטרות שנקבעו. באמצעות כלים מתקדמים ושימוש בשפת CSS, נוכל להגיע למקסימום תוצאות במינימום משאבים = מהירות טעינה מהירה של דף הנחיתה.

התאמה למנועי חיפוש - SEO

קידום אתרים במנועי חיפוש הוא אחד הכלים האפקטיביים ביותר למשיכת גולשים חדשים. דפי נחיתה אצלנו נבנים תוך הטמעה מירבית של כללי SEO אשר באמצעותם תוכל לקלוע לרלוונטיות גבוהה יותר של הדף ובכך לחשיפה גבוהה יותר ולעלויות נמוכות יותר.

שילוב מערכת ניהול תוכן

דפי נחיתה אצלנו נבנים בצורה ייחודית אשר משלבת מערכת ניהול תוכן מקצועית ודינאמית אשר ניתנת לגישה מכל מקום ודרך כל פלטפורמה. צוות התוכנה של החברה דואג להתאים את המערכת לקדמת הטכנולוגיה תוך שימת דגש על פשטות וידידותיות בשימוש.


קבל הצעת מחיר!